Sigara Bırakma Destek Programı
EĞİTİM

Sigara Bırakma Destek Programı

Eğitim Süresi 1 Gün ( 8 ders saati)
Katılımcı Sayısı En fazla 20 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı Sigara tüketen tüm çalışanlar. 
Eğitim Dili Türkçe
Eğitim Hedefleri Çalışanlarınızın sigaranın zararlarına karşı bilgilendirilmesi, daha bilinçli ve sağlıklı bir çalışma ortamının sağlanmasıdır. 
Eğitmen Nitelikleri Kaya Training Eğitim Uzmanları
Eğitim İçeriği Uzman hekimlerimiz tarafından sigara bırakma eğitim modülü içerisinde eğitimler verilerek takip ve tedavi planlaması yapılmaktadır. Sigaraya başlandıktan sonra vücutta gelişen olaylar incelenerek kişinin neden sigara bağımlısı olduğunu, sigaranın kişide yarattığı değişikliklerin beyin tarafından nasıl faydalı olarak algılandığını, niçin sigara içmeye devam etmek gerektiğine inanıldığını anlayarak sonraki aşamada sigarayı bırakabilmek için herhangi bir tedaviye ihtiyaç olup olmadığını tespit etmeye çalışılmaktadır. Tedavi seçenekleri ve kullanılan yöntemler hakkında bilgi verilmektedir.
Eğitim Yöntemi Teorik
Değerlendirme Ön ve son değerlendirme sınavı

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİSigara Bırakma Destek Programı