Tahliye ve Tahliye Planlaması Eğitimi
EĞİTİM

Tahliye ve Tahliye Planlaması Eğitimi

Eğitim Süresi 4 saat *
Katılımcı Sayısı En fazla 20 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışanlar, afet ve acil durum planı kapsamında görevli ekipler
Eğitim Dili Türkçe
Eğitim Hedefleri Afet ve acil durum yaratacak olaylarda güvenli tahliye yönteminin aktarılması, bu konuda katılımcıların bilgi kapasitelerinin arttırılmasıdır.
Eğitmen Nitelikleri Kaya Training Eğitim Uzmanları
Eğitim İçeriği Tahliye Kavramı, Tahliye Çeşitleri, Dışa Tahliye, İçe Tahliye, Bina Tahliyesi, Tahliye Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar, Tahliye Sonrası, Tahliye Planlaması
Eğitim Yönetimi Sunum destekli seminer anlatımı şeklinde uygulanmaktadır. Eğitim, içeriğinde yer alan konu başlıklarını pekiştirecek ve tamamlayan iç mekan uygulamaları içermektedir.
Değerlendirme Ön ve son değerlendirme sınavı

* Kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda, ileri seviye eğitim programları oluşturabilinmektedir.

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİTahliye ve Tahliye Planlaması Eğitimi