Programa Katılım Koşulları
EĞİTİM

Programa Katılım Koşulları

 

Yetkilendirme programına aşağıdaki koşulları sağlayan herhangi bir STK, Kamu ve Özel sektörde faaliyet gösteren kurum, proje, şantiye, şube veya branş başvurabilir;

 

-     En az IRATA L2 seviyesinde ve C sınıfı İG Uzmanı (Türkiye'deki yetkilendirmeler için) tam zamanlı en az 1 eğitmen ve en az IRATA L1 seviyesinde tam zamanlı en az 1 yardımcı eğitmen,

-     Eğitim için teorik ve pratik fiziksel ortamları (Bu konuda kılavuz doküman başvuru öncesi iletilecektir) (Kendi mülkü olma zorunluluğu yoktur. Fiziksel ortamları kullanma hakkına sahip olduğunu gösterir belge yeterlidir. KAYA TRAINING GOSB tesisleri bu amaçla kiralanabilir).

-     1 adet Admin Sorumlusu – KAYA TRAINING ile yazışmaların gerçekleştirilmesi için yetkilendirilmiş kişidir. Harici istihdama gerek yoktur. Kurum bünyesinde farklı görevdeki bir kişi atanabilir.

-     1 adet Kalite Sorumlusu – Eğitimin kalite süreçlerini takip eder. Harici istihdama gerek yoktur. Kurum bünyesinde farklı görevdeki bir kişi atanabilir. Yeterliliği KAYA TRAINING tarafından değerlendirilecektir.

 

Programa başvurmak için eğitim ve danışmanlık hizmeti veren kurum olma şartı aranmaz. Bir şirket / proje / kurum, kendi bünyesinde, kendi çalışanlarına veya alt yüklenici çalışanlarına KAYA TRAINING Yüksekte Çalışma Eğitimi vermek amacıyla bu programa başvurabilir. Birden fazla lokasyonu, şubesi, branşı, ofisi, işyeri, projesi bulunan kurumlar için başvurular birim bazında değerlendirilir, her birim için ayrı başvuru gerekir.

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİ