Eğitimin Kalitesi Nasıl Güvence Altına Alınır?
EĞİTİM

Eğitimin Kalitesi Nasıl Güvence Altına Alınır?

Eğitimin kalitesi 2 farklı yol ile izlenir;

 

Yol 1: Kalite sorumlusu yetkilendirmenin ardından her 3 ayda 1 (tarihleri önceden belirlenecek) “Kalite Kontrol Formu”nu doldurarak Kaya Traininge iletir. KAYA TRAINING bu bildirimi değerlendirerek Kurum ile iletişime geçerek ek bilgi talep edebilir.

 

Yol 2: KAYA TRAİNİNG, yetkilileri ile rasgele ve haber vermeksizin Yetkilendirilmiş Kurumun verdiği eğitimlere katılıp gözetimde bulunabilir. Gözetim altında tutulan eğitimlerin ardından KAYA TRAINING Eğitim Uzmanlarınca bir rapor hazırlanır. Raporda uygunsuzluk gözlenmemesi durumunda Yetkilendirilmiş Kurum Eğitim açmaya devam eder.

 

Ayrıca KAYA TRAINING, eğitim tarihleri dışında da dilediği zaman mesai gün ve saatleri içinde Yetkilendirilmiş Kurumu denetleme hakkını saklı tutar.

 

Gözlemlenen minör uygunsuzlukların kapatılması için Yetkilendirilmiş Kuruma 3 ay süre verilir. 3 ay içinde uygunsuzluğun kapatılmaması durumunda Yetkilendirilmiş Kurumun yetki belgesi iptal edilir.

 

Majör uygunsuzluk gözlemlendiğinde KAYA TRAINING Eğitim uzmanının değerlendirmesine istinaden Yetkilendirilmiş Kurumun yetkisi iptal edilebilir veya uygunsuzluğun verilen süre içinde kapatılması istenir. Verilen sürede yazılı olarak kapatıldığı belgelenmez ise Yetkilendirilmiş Kurumun yetkisi iptal edilir.

 

Yetki belgesinin iptal edildiği KAYA TRAINING web sayfası ve sosyal medyada yayınlanır.

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİ