Kapalı Kısıtlı Alanlarda Çalışma Eğitimi
EĞİTİM

Kapalı Kısıtlı Alanlarda Çalışma Eğitimi

Eğitim Süresi 1 Gün ( 8 ders saati)
Katılımcı Sayısı En fazla 12 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışanlar.
Eğitim Dili Türkçe
Eğitim Hedefleri Çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgilendirerek, bu alandaki hataları minimuma indirmek ve daha güvenli çalışmalarını sağlamaktır.Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, çalışanları, çalışma ortamından kaynaklanan sağlık ve güvenlik risklerine karşı korumak, çalışanların sağlık ve güvenliğini sağlayarak geliştirmek, verimli bir iş ortamı yaratmak ve devamını sağlamaktır.
Eğitmen Nitelikleri Kaya Training Eğitim Uzmanları
Eğitim İçeriği Kapalı alan nedir? Kapalı alanlar nerelerdir? Kapalı alanlardaki tehlikeler nelerdir? Patlama ve zehirlenme, boğulma konularında bilgilendirme, kapalı alanlarda çalışmaya hazırlık, Risk analizi , kapalı alanlarda yapılan yapılan çalışmalar , atmosfere açılma havalandırma , gaz ölçümleri , Gaz Ölçüm kuralları, oksijenin az bulunduğu ortamlar, tehlikeli olabilecek gazlar, ramak kala, kişisel koruyucu donanımlar, kapalı alanlarda kullanılan teknik ekipmanlar, kapalı alanlarda kurtarma , kurtarma personelinin özellikleri, kazazedeye yaklaşma kuralları , Kazazede taşıma kuralları, kazazede taşıma teknikleri
Eğitim Yöntemi Teorik
Değerlendirme Ön ve son değerlendirme sınavı

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİ